Okładka: Promocja książek na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS

Promocja książek na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS

środa, 22 stycznia 2020

W poniedziałek 20 stycznia 2020 r., na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbyło się spotkanie promocyjne poświęcone książkom:

Wszystkie publikacje zostały wydane nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W spotkaniu autorskim moderowanym przez Panią Profesor Iwonę Hofman (Dyrektor Instytutu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach) oprócz autorów książek wzięli udział jako współprowadzący: prof. dr hab. Włodzimierz Mich, dr hab. prof. UMCS Magdalena Piechota, dr hab. prof. UMCS Piotr Celiński oraz dr hab. prof. UMCS Ewa Nowak-Teter.

W trakcie promocji Autorzy zaprezentowali publiczności główne treści oraz problematykę zawartą w ich publikacjach oraz przybliżyli szczegółowe zagadnienia odpowiadając na pytania uczestników wydarzenia. Prezentowane książki spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony zgromadzonych gości oraz żywym zainteresowaniem.

Relacja TVP Lublin z Wydarzenia.

Galeria zdjęć z wydarzenia.